Akcesoria i środki czystości 

akcesoria

Akcesoria stanowią ważne dopełnienie systemów słyszenia natomiast środki czystości sprawiają że aparaty słuchowe działają wiele lat bezawaryjnie.

Akcesoria

Aparaty słuchowe mogą być sterowane różnego rodzaju pilotami.Daje to możliwość dyskretnej regulacji głośności lub zmiany innych nastawień aparatów.

Posiadamy akcesoria, które pozwalają słuchać ulubionej stacji radiowej czy telewizyjnej , wykorzystujące transmisję bluetooth. Dzięki temu nie będą Ci przeszkadzać nawet głośne hałasy otoczenie.

Mamy rozwiązania, które połączą Twój telefon bezprzewodowo z aparatami słuchowymi.

Posiadamy systemy FM

Systemy FM są to rozwiązanie dedykowane głównie dzieciom które ze względu na swój niedosłuch nie rozumieją słów nauczyciela w klasie.

Działanie systemu FM opiera się bezprzewodowej transmisji dźwięku z miniaturowego mikrofonu osoby mówiącej do niewielkiego odbiornika połączonego zwykle z aparatem słuchowym osoby odbierającej sygnał. Urządzenia te zapewniają rozumienie mowy nawet w bardzo hałaśliwych miejscach.

Baterie do aparatów słuchowych

Aparaty słuchowe zasilane są ze specjalnych baterii przeznaczonych wyłącznie do tego celu. W gabinecie firmy S-słuch posiadamy baterie różnych producentów do dowolnych aparatów słuchowych

Środki czystości

Aparaty słuchowe wewnątrzuszne jak i zauszne wymagają pielęgnacji. Pielęgnacja a aparatów słuchowych polega na systematycznym osuszaniu z potu i czyszczeniu z woskowiny.

W naszym gabinecie zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne środki czystości.

W firmie S-słuch nauczymy cię jak prawidłowo stosować odpowiednie środki czystości.